LV
RU

"Latvijas aptieka" dāvana - 2021. gada kalendārs un atlaižu kuponi

Limited edition kalendārs Tavā īpašumā! Nenopērkams!!! Bet Tu vari to saņemt!

Kalendārs, kas pilda dubultfunkciju jeb 2in1. Ar tā palīdzību Latvijas aptieka ļauj Tev justies īpašam visa 2021. gada garumā. 
Starp citu, īpašā, individuālā attieksme mums esot raksturīga (tā runā un tā mūs novērtē klienti).

Kā tik labi zināmu lietu kā kalendārs var padarīt īpašu?

Tie ir 2 x 24 kuponi, kas to īpašniekiem ļauj pirkt atzītus, kārdinošus dažādu preču kategoriju produktus ar atlaidi. Izcila kosmētika, sejas, ķermeņa ādas kopšanas līdzekļi, mutes dobuma kopšanas higiēna, mazuļiem paredzētās lietas, tik noderīgais D vitamīns un zivju eļļa.

Šī
 mēneša kuponus vari apskatīt šeit . Izdrukā tos un saņem atlaidi Latvijas aptieka aptiekās

  
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.