LV
RU

LATVIJAS APTIEKA dāvina jaunās Sudraba kartes Tavam sportam.

LATVIJAS APTIEKA dāvina jaunās Sudraba kartes Tavam sportam. „Latvijas aptieka” atbalsta rogaininga sacensības „Latvijas čempionāts rogainingā 2016”, kas šī gada 04.-05.jūnijā norisināsies Amatas novadā.

 

Čempionāta dalībnieki būs pirmie, kas saņems jauno klienta Sudraba kartes veidu - Tavam sportam. Tāpat kā Sudraba kartes, šis jaunais kartes veids - Tavam sportam, sniedz īpašas atlaides aptiekas sortimentam, aptiekas sadarbības partneru pakalpojumiem, bet kā jaunums un papildinājums - papildus atlaides „Latvijas aptiekas” īpašā Sporta plauktu sortimentam.

Ar šo aktivitāti “Latvijas aptieka” turpina rūpēties par aktīva dzīves veida cienītājiem - amatieriem un profesionāļiem.

Valters Kaminskis, sacensību vadītājs, biedrības “Sporta klubs R24.LV” valdes loceklis: “Latvijas aptieka” piedāvājums Latvijas rogaininga sporta sabiedrībai ir unikāls. Tas sniedz atbalstu sportistiem ne tikai brīžos, kad nepieciešama medicīniska un farmaceitiska palīdzība, bet arī palīdz gatavojoties sacensībām, sacensību laikā, kā arī atjaunojoties pēc tām. “Latvijas aptieka” rūpējas arī par veseliem, veselīgiem un sportiskiem cilvēkiem!

 

Lai saņemtu „Latvijas aptiekas” Sudraba karti Tavam sportam, reģistrējoties sacensībām, saņem anketu un aizpildi to. Aizpildīto anketu nodod sacensību organizatoriem, bez maksas saņem „Latvijas aptiekas” Sudraba karti Tavam sportam un izmanto tās priekšrocības.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.