LV
RU

"Latvijas aptieka" īpašie piedāvājumi LIZDA biedriem jūlijā un augustā

"Latvijas aptieka" un Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA) turpina sadarbību.

Īpašs piedāvājums Latvijas aptieka aptiekās  tikai LIZDA biedriem jūlijā un augustā

FARINGOVIT pastilas ar ingveru un eikaliptu, N24 ar 20% atlaidi*

MAGNEVIT B6 FORTE tabletes, N60 ar 20% atlaidi*


FARINGOVIT pastilas ar ingveru un eikaliptu, N24

Pastilas satur ingveru un eikaliptu. Ingvers veicina normālu imūnsistēmas darbību un labvēlīgi ietekmē augšējo elpceļu veselību. Eikalipts labvēlīgi ietekmē elpceļu veselību. Mentols sekmē elpošanu caur degunu.

MAGNEVIT B6 FORTE tabletes, N60
Magnija citrāts, 100 mg, B6 vitamīns, 10 mg
Sastāvā esošās aktīvās vielas magnijs un B6 vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību. B6 vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos un hormonu darbības regulāciju, kā arī palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu.

Lietošanas norādījumi: ieteicamā diennakts deva bērniem no 7 līdz 14 gadiem: 1 tablete dienā; bērniem no 15 gadu vecuma un pieaugušajiem: 1-2 tabletes dienā. Paredzēts personām pie paaugstinātas slodzes.*Atlaide spēkā uzrādot LIZDA biedra karti.

Uztura bagātinātāji. UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.