LV
RU

"Latvijas aptieka" ir uzsākusi sadarbību ar LIZDA

"Latvijas aptieka" paplašina savu sociālo partneru loku. Nu tajā iekļāvusies Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrība (LIZDA).

Tā ir viena no lielākajām un ietekmīgākajām arodbiedrībām (1110 arodorganizāciju, vairāk nekā 24 tūkstoši biedru). Latvijas aptiekas atbalsts – nodrošinot iespēju savās aptiekās lētāk iegādāties preces, kurām likumdošana ļauj piešķirt un reklamēt atlaides, turklāt piedāvājums mainīsies ik pēc diviem mēnešiem. Mēs labprāt uzklausīsim LIZDA biedru ieteikumus par atlaižu sortimenta veidošanu – rakstiet: eaptieka@eaptieka.lv!Sadarbības ietvaros īpašs piedāvājums tikai LIZDA biedriem aprīlī:

AKCENTUM MAGNEVIT B6 Forte ar 30% atlaidi*
FARINGOVIT pastilas ar Islandes ķērpi ar 30% atlaidi*

*Atlaide spēkā uzrādot LIZDA biedra karti.

Uztura bagātinātāji. UZTURA BAGĀTINĀTĀJI NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.


 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.