LV
RU

Latvijas aptieka – mums katram!

Latvijas aptieka – mums katram!

Novembrī – laikā, kad dienas saraujas, saules gaismas maz un cilvēki kļūst iekšēji rāmāki, vairāk ielūkojas sevī – mūsu valsts svin savu dzimšanas dienu. Šogad – jau 101.


Arī SIA Latvijas aptieka novembris ir atskaites punkts. Kopš 2012. gada aptieku tīkls ar Latvijas vārdu ar godu, lepnumu un atbildību piedalās veselības aprūpē. Valsts galvenā vērtība ir cilvēki, kas veido tās tagadni un liek pamatus rītdienai.  Tāpēc mēs neatlaidīgi rosinām – pret savu veselību katram jāattiecas atbildīgi!

Valsts svētku mēnesī Latvijas aptieka ir sagādājusi dāvanas katrai savai klientu grupai - gan ģimenēm ar bērniem, gan senioriem, gan hronisko slimību pacientiem, gan daiļā dzimuma pārstāvēm, gan visiem aptiekas pastāvīgo klienta karšu īpašniekiem:

*************

ALERĢIJAS PACIENTU pacientu atbalsta programma

Uzrādot recepti (elektroniskā vai papīra formātā) medikmentiem alerģijas simptomu ārstēšanai, mūsu farmācijas iestādēs DĀVANĀ saņemsiet:

• Natēja Vitaminus un Natēja Nervus tējas paraugu (1,5 g).
Akcija spēkā no 7. novembra līdz 30. novembrim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.

*************

MULTIPLĀS SKLEROZES pacientu atbalsta programma
Uzrādot recepti (elektroniskā vai papīra formātā) ar diagnozes grupas kodu G35, DĀVANĀ saņemsiet:

• uroloģisko ieliktņu DAILEE Lady Premium paraugu vienu komplektu;
• Natēja Vitaminus un Natēja Nervus tējas paraugu (1,5 g).
Akcija spēkā no 7. novembra līdz 30. novembrim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.

*************

DIABĒTA pacientu atbalsta programma

1. un 2. tipa diabēta pacientiem DĀVANA:
Akcentum Urovit N15

Akcentum Urovit – ar augu ekstraktiem un vitamīniem. Nātres stimulē urīnizvadsistēmas funkcijas. Ķiploks ir antioksidants, kas veicina organisma aizsardzību pret mikrobiem. C vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. C un E vitamīni veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
Sastāvs: • dzērveņu ogu ekstrakts • nātres sakņu ekstrakts • miltenes lapu ekstrakts • pienenes sakņu ekstrakts • ķiploku pulveris • C vitamīns • E vitamīns • kālijs • citrusaugļu flavonoīdi.
Uztura bagātinātājs.UZTURA BAGĀTINĀTĀJS NEAIZSTĀJ PILNVĒRTĪGU UN SABALANSĒTU UZTURU.

• Īpašu komplektu no Natēja Diabetus (1,5 g), Natēja Tibetus (1,5 g) un
Canderel Stevia (2 g)

Lai saņemtu dāvanu, pacientam Latvijas aptiekā jāuzrāda recepte (elektroniskā vai papīra formātā) attiecīgi:
- I tipa diabēta pacientiem – insulīna iegādei, kas apliecinās, ka minētā persona ir 1. tipa diabēta pacients;
- II tipa pacientiem – recepte medikamentam, kas tiek izmantots 2. tipa diabēta pacientu ārstēšanā.
Akcija spēkā no 7. novembra līdz 30. novembrim vai kamēr aptiekā ir pieejamas dāvanas.

*************
Dāvana - informācija un izklaide pirmsskolas un sākumskolas vecuma bērniem!

Latvijas aptieka sadarbībā ar Slimību profilakses un kontroles centru mūsu valsts svētkos pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērniem ir sarūpējusi vairākus lieliskus sveicienus:
• izglītojošus, atraktīvus materiālus. Piemēram, “Higiēnas ABC” ir 18 lappušu bieza krāsojamā grāmata ar lieliskiem uzdevumiem. Atrast atšķirības starp zīmējumiem vai pareizo ceļu labirintā, saskaitīt mikrobus, ievietot burtus pareizā vietā – šīs un citas nodarbes aizrauj ne tikai mazo lasītāju, bet arī pieaugušos, jo katrā no mums sēž mazs bērns;
• buklets “Tava personīgā higiēna” – krāsains, vienkāršā, saprotamā valodā uzrakstīts materiāls ne tikai sākumskolas vecuma bērniem;
• Šerloka stāsti par drošību noderēs jaunāko klašu skolēniem: iespēja ne tikai lasīt, bet arī izkrāsot;
• izglītojošs materiāls par gripu, ko der izlasīt ikvienam jo īpaši tāpēc, ka ziema ir teju pie durvīm.
Pedagogiem darbā ar pirmsskolas un sākumskolas bērniem noderēs izdevums par roku higiēnas ievērošanu. Arī tajā ir daudz interesantu uzdevumu mazajiem ķipariem.

Šie un citi izdevumi mūsu aptiekās ir paņemami bez maksas.
!Pirmsskolas izglītības iestādes, informējot aptiekas darbiniekus par vajadzīgo materiālu skaitu, tos var saņemt lielākā daudzumā.

Paldies Slimību profilakses un kontroles centram par lieliskiem materiāliem un sadarbību!

************* 
Aicinām uz pasākumu 16.novembrī plkst. 12.00 t/c Riga Plaza

Latvijas aptieka ir uzsākusi sadarbību ar Latvijas Bērnu un jauniešu diabēta biedrību.Tās ietvaros informējam, ka Diabēta dienai veltītu izglītojošu un atraktīvu pasākumu 16. novembrī pulksten 12 tirdzniecības centrā Rīga Plaza rīkos Latvijas Bērnu un
jauniešu diabēta biedrība. Ar vienreizīgu, aizraujošu priekšnesumu uzstāsies deju kolektīvs no Jelgavas Backstage Art Center. Viņi ir sagatavojuši īpašu pārsteigumu, kura realizācijā varēs iekļauties ikviens pasākuma viesis. Būs arī iespēja saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem un ar veselības grupas MFD speciālistu gādību pārbaudīt savu glikozes līmeni.
Diabēta dienas simbols ir zils aplis, kas simbolizē dzīvību un veselību, – par to atgādinās pasākuma laikā dalītie zilie baloni.

*************

18. novembrī uzkrājums ar Latvijas aptiekas Zaļo karti, iepērkoties Latvijas aptiekas aptieku tīklā, ir 5 x lielāks*

 

18. novembrī uzkrājums ar Latvijas aptiekas Sudraba karti, iepērkoties Latvijas aptiekas aptieku tīklā, ir 18%*

70% atlaide, pērkot Latvijas aptiekas Sudraba karti**

* Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm, medikamentiem, kompensējamām medicīnas ierīcēm,
mākslīgiem maisījumiem zīdaiņiem, dāvanu kartēm.
** Spēkā visu novembri.

*************
Laikā no 11. novembra līdz 18. novembrim piedalies mūsu Facebook konkursā un laimē lielisku svētku kleitu no FEELINGS JUMP jaunās rudens – ziema kolekcijas.

Ikviena mūsu kliente, uzrādot savu Latvijas aptieka klienta karti, saņems 15% atlaidi apģērbiem no jaunās kolekcijas. Tērpu kolekcijas pamatā ir ieturēts minimālisms savienojumā ar izteiktām liektām un asimetriskām līnijām, kas izceļ un pasvītro sievišķīgumu. Izmantoto audumu klāsts ietver zīda satīnu, mežģīnes, trikotāžu, kas veiksmīgi apvienoti rada modernu tandēmu.

*************
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.