LV
RU

"Latvijas aptieka" nemaina cenu politiku ārkārtas situācijā.

Šeit 6 SVARĪGAS lietas! Izlasiet lūdzu līdz informācijas beigām!

Pirmkārt, milzīgs paldies par atbalstu, kuru sniedzat mūsu aptieku farmaceitiem un darbiniekiem šajā mums visiem grūtajā laika periodā! Mēs novērtējam jūsu labos vārdus, sapratni, iecietību, jā, arī jūsu humora izjūtu! Ikviens mums ir svarīgs – vai esat no Rīgas, Sedas, Priekuļiem, Viļakas vai Vaiņodes.

TĀLĀKAIS IR ĻOTI SVARĪGI!1) Lielākais vairums “Latvijas aptieka” aptieku neatrodas tirdzniecības centros. Tātad, šeit NAV LIELAS PIRCĒJU PLŪSMAS, mazāka cilvēku saskarsme. Izmantojiet to! Aptieku adreses un darba laiku meklējiet https://latvijasaptiekas.lv/katalogs

2) Lai pircēju plūsmu nepadarītu intensīvāku, mēs NESAMAZINĀM aptieku darba laiku. Iesakām izmantot aptiekas, kuru darba laiks sākas agrākās rīta un vēlākās vakara stundās. Ādažos ir arī diennakts aptieka.

3) Neskatoties uz plašo pieprasījumu, preču piegādes tiek veiktas katru dienu, dažkārt pat vairākas reizes dienā. Papildinām arī preču klāstu, kurām ir palielināts pieprasījums, tomēr atgādinām, izvērtējiet nepieciešamību, nepakļaujieties ažiotāžai.

4) SVARĪGI! Neskatoties uz pieprasījumu, klientu plūsmu, “Latvijas aptieka” NEPALIELINA UZCENOJUMU, KAS TIEK PIEMĒROTS PREČU CENU VEIDOŠANĀ jeb, vienkārši runājot, aptieka mākslīgi preču cenas neceļ.

5) SPĒKĀ IR VISAS mūsu iepriekš uzsāktās pacientu atbalsta programmas (t.sk. Hronisko pacientu, Diabēta, Astmas, Sāpju pacientu atbalsta programmas, priekšrocības, kuras sniedzam senioriem un invalīdiem).

6) Pašsaprotami, ka darām visu no dezinfekcijas, apkalpošanas ērtuma un drošības viedokļa, lai gan klientiem, gan darbiniekiem aptiekas apmeklējums būtu maksimāli drošs.

Ar labas veselības vēlējumu, jūsu "Latvijas aptieka".
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.