LV
RU

"Latvijas aptieka" uzsāk sadarbību ar "Entuziastu līgu"

Turpinot projektu Sporta plaukts aptiekā, kura mērķis ir piedāvāt amatieriem, aktīva dzīvesveida piekritējiem un, protams, profesionāļiem pilnvērtīgu farmaceitisko aprūpi un augstākā līmeņa preču piedāvājumu, Latvijas aptieka uzsāk sadarbību ar Entuziastu līgu – vienu no lielākajām un aktīvākajām sabiedriskajām organizācijām, kas apvieno Latvijas populārāko sporta veidu: hokeja, basketbola, volejbola, florbola, pludmales volejbola pārstāvjus.


Rūpējoties par dalībniekiem, Latvijas aptieka dāvina Entuziastu līgas sporta veida norises vietām Sporta aptieciņas ar pirmās nepieciešamības precēm, kuras tiek pielietotas traumu gadījumā. Sporta aptieciņu komplektēšanā iesaistījās arī tādi pasaules līmeņa zīmoli kā Sports Akileine, Ice power un Cramer.

Kā nākošais sadarbības projekts ar Entuziastu līgas biedriem, kuru uzsāksim jau aprīlī, ir īpašs piedāvājums sporta medicīnas kategorijas precei, kas izvietota Sporta plauktā.

Īpašs sporta preču plaukts aptiekā – tas ir inovatīvs piedāvājums vietējā farmācijas mazumtirdzniecības tirgū. Sortimentā galvenais uzsvars likts uz individuālākas farmaceitiskās aprūpes nodrošināšanu, kas mazinātu traumatismu, veicinātu efektivitāti un veselību.

Sporta plauktā tiek izvietotas gan medicīnas preces, uztura bagātinātāji, sporta kosmētika – jauna, perspektīva un sevi pierādījusi kategorija, kurā ietilpst īpaši segmentēti produkti, kas daudziem lietotājiem ir pazīstami, bet ne vienmēr ērti pieejami.

Šī pieeja – darbs ar segmentētu klientu, ir viena no Latvijas aptiekas prioritātēm, viens no soļiem, lai aptiekas taptu par Latvijas iedzīvotājiem ērtākajiem farmācijas centriem, kur iegūt individualizētu un zinošu padomu no augsti kvalificētiem farmaceitiem.

Īpašs sportistiem, amatieriem, aktīviem cilvēkiem paredzēts preču sortiments pieejams Latvijas aptiekā: Rīgā, Dzelzavas ielā 74, Blaumaņa ielā 7; Ogrē, Rīgas ielā 33; Jūrmalā, Asaru pr. 61 (NRC Vaivari); Valmierā, Bastiona ielā 24; Ādažos, Rīgas gatvē 5 (t/c Apelsīns); Ķekavā, Meistaru ielā 43 (Valdlauči).

SIA "Latvijas aptieka” ir AS "OlainFarm” piederošs farmācijas mazumtirdzniecības tīkls, kurā ietilpst vairāk kā 50 aptiekas Rīgā, Pierīgā, Vidzemē, Kurzemē un Latgalē. AS "OlainFarm" ir viens no lielākajiem uzņēmumiem Baltijas valstīs ar vairāk nekā 40 gadu pieredzi medikamentu un ķīmiski farmaceitisko produktu ražošanā.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.