LV
RU

LATVIJAS APTIEKA - XXVI Vispārējo Dziesmu un XVI Deju svētku atbalstītājs

LATVIJAS APTIEKA - XXVI Vispārējo Dziesmu un XVI Deju svētku atbalstītājs

"Lepnās Rīgas vārti atvērās, viņas palodas pacēlās, un – nievātā tauta caur tiem iegāja. Rīga nodimdēja, Māras baznīca notrīcēja, un Ķeizara dārzs pārvērtās dziesmu ezerā."Tā dzejnieks Auseklis īsti romantiskā cildinājumā rakstīja 1873. gadā pēc Pirmajiem vispārējiem latviešu Dziesmu svētkiem. Šovasar Rīga atkal ir balsu balsīm, dziesmu dziesmām un soļu soļiem piedimdināta – no visiem Latvijas novadiem un ar pasaules atbalsīm, visi kopā vienā skanējumā, emocionālā pacēlumā, kā pirmoreiz notiekošajam, kā kaut kam unikālam. Latvijas aptiekai, kuras tīkla aptiekas ar mūsu valsts vārdu uz košām zili zaļām izkārtnēm atrodas visos Latvijas novados, šie vēl ir tikai otrie šādi svētki, taču mēs jūtam ciešu saikni ar šo pasākumu un tā dalībniekiem.

SIA Latvijas aptieka tika izveidota 2012. gadā. Ik gadu renovējam vai atveram jaunas veselības aprūpes iestādes, un klientu iecienītais zīmols arvien turpina paplašināties. Mūsu aptieku skaits jau tuvojas 70. Tās visas ir moderni iekārtotas, ar bagātīgu sortimentu un par savu uzdevumu uzskata būt godprātīgā dialogā ar klientiem. Mūsu tīkla aptiekās tiek sniegta augstvērtīga farmaceitiskā aprūpe: sava programma ir diabēta pacientiem, sava – ar alerģiju sirgstošajiem, sava – senioriem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, un aprūpējamo grupu skaits turpina palielināties. Dziesmu un deju svētkos mēs būsim ne tikai skatītāju, bet arī dalībnieku rindās – starp mūsu aptieku darbiniekiem ir pat tādi, kuri Dziesmu un deju svētkos piedalās jau vairāk nekā 30 gadu!

Un, protams, Latvijas aptiekas tīkla aptiekas par dalībniekiem ir parūpējušās īpaši – katram nodrošinātas šim nozīmīgajam laikam pirmās nepieciešamības lietas: mitrās roku salvetes, Latvijā ražots krēms, lai palutinātu nogurušās kājas, kā arī ūdensnecaurlaidīgi plāksteri. Īpaša velte – karte, kuru līdz 30. septembrim varēs izmantot jebkurā mūsu aptieku tīkla farmācijas iestādē.

Latvijas aptieka ikvienam liek pie sirds: katra personiskā prioritāte ir tikai viena – VESELĪBA.
Tā ir visīstākā bagātība, pati galvenā vērtība!
Lai jums ikvienam ir stipra veselība, mundrs gars, skaņa balss un raits dejas solis!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.