LV
RU

LATVIJAS APTIEKAS jaunais lojalitātes projekts "Tavam sportam" turpina iepriecināt un atbalstīt!

LATVIJAS APTIEKAS jaunais lojalitātes projekts "Latvijas aptieka" uzsāk sadarbību ar LATVIJAS PLUDMALE 2016 - pludmales volejbola sacensībām, kas norisināsies 8 dažādās Latvijas pilsētās (Kuldīga, Cēsis, Ventspils, Kolka, Aizpute, Valgunde, Jēkabpils un Rīga).


"Latvijas aptieka" dāvinās jauno klienta Sudraba kartes veidu - Tavam sportam, kas sniedz īpašas atlaides aptiekas sortimentam, aptiekas sadarbības partneru pakalpojumiem, bet kartes īpašā vērtība- papildus atlaides „Latvijas aptiekas” īpašā Sporta plauktu sortimentam. Plašāk lasi: http://bit.ly/1qKA90a

Mārtiņš Kirsānovs, LATVIJAS PLUDMALE dibinātājs: "Pludmales volejbolistam kā ikvienam sportistam, lai sasniegtu pēc iespējas augstākus rezultātus, svarīga un noteicoša loma ir viņa veselībai. Paldies "Latvijas aptiekai" par lielisko iespēju dāvāt mūsu čempionāta dalībniekiem klienta karti, kas sniegs viņiem priekšrocības, iegādājoties nepieciešamās lietas, veselības nostiprināšanai un atgūšanai."

Par sacensībam vairak lasi http://latvijaspludmale.lv/

Lai saņemtu „Latvijas aptiekas” Sudraba karti Tavam sportam, reģistrējoties sacensībām, saņem anketu un aizpildi to. Aizpildīto anketu nodod sacensību organizatoriem, bez maksas saņem „Latvijas aptiekas” Sudraba karti Tavam sportam un izmanto tās priekšrocības.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.