LV
RU

"Latvijas aptiekas" katalogs "Skaistums un Rotas"

Ir sācies jauns gads un – šoreiz arī jaunas desmitgades sākums.

Vai 2020. gads ar savu neparasto skaitļu virteni kļūs īpašs?


Mūsu klienti zina, ka Latvijas aptiekas farmācijas ir tās vietas, kurp doties ne tikai pēc ikdienišķi vajadzīgā, bet arī pēc prieka. Šoreiz esam jums sarūpējusi neparastu akciju – Skaistums un Rotas. Tajā atradīsiet informāciju un lieliskas cenas labai kosmētikai, vitamīniem, uztura bagātinātājiem.

Īpaša dāvana – par katru kosmētikas pirkumu virs 15 eiro, ko iegādāsieties kādā no mūsu aptiekām, dāvanā saņemsiet Akcentum LadyVit: sabalansētu vitamīnu un minerālvielu kompleksu enerģijas un imūnsistēmas stiprināšanai.

Un vēl arī pārsteigums – Latvijas rotu meistaru darinājumi arī iekļauti akcijā. Jā, jā, tieši mūsu aptieku klientiem!

Vēl vienu pārsteigumu tieši Latvijas aptiekas klienta kartes īpašniekiem ir sarūpējis Park SPA. Izmantojiet šīs iespējas!


Apskatīt un lejuplādēt katalogu varat šeit.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.