LV
RU

"Latvijas aptiekas" PALDIES par svētkiem!

Kad svētku fanfaras pieklust (bet ne apklust), ir laiks ieklausīties savās sajūtās.


Arī Latvijas aptiekai šis bija atbildības, uzdrīkstēšanās laiks, piepildīts ar emocijām, enerģiju un labām domām, kuru sniedza tie dalībnieku, apmeklētāju tūkstoši, ko sastapām svētkos mūsu stendos.

Saņemtais novērtējums un PALDIES norāda, ka ceļš, kas ir atšķirīgs no citiem aptieku tīkliem, ir sirdij tuvs, saprotams un novērtēts. Esam iemīlēti savas sirsnības, pretimnākšanas un individuālās pieejas dēļ.

Mēs patiesi priecājamies par katru PALDIES. Gan saņemtu no seniora, alerģijas pacienta, gan mazpilsētas iedzīvotāja, vai rīdzinieka, gan vienkārši jaunajām māmiņām, kuras mūsu stendu svētku laikā izmantoja kā drošāko savu mazuļu barošanai un pārtīšanai. Tā ir milzīga uzticēšanās!

Arī mēs vēlamies pateikt PALDIES. Visiem dalībniekiem, organizatoriem, apmeklētājiem, tehniskajiem darbiniekiem, kas palīdzēja izsapņot Latvijas aptieka sapni šajos svētkos. Īpašs PALDIES  farmaceitiem, - gan tiem, kas svētku laikā strādāja aptiekās, gan tiem, kas bija norises vietās.

Lai jums visiem sirdsmiers, jo to just var laimīgs un vesels cilvēks! Paldies par sajūtām, padarīto, pateikto, jo PALDIES ir vienīgā valūta pasaulē, ko pazīst un pieņem ikviens visā pasaulē, kas nav mainījusi savu kursu.

Uz tikšanos!

Kad? Svētku skaņas ir tikai pieklusušas, bet mūsu uzsāktais darbs turpinās!


Jūsu, Latvijas aptieka

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.