LV
RU

MAGNEVIT B6 FORTE tabletes N60

MAGNEVIT B6 FORTE tabletes N60

Akcentum
Uztura bagātinātājs 

Palīdz samazināt nogurumu un nespēku, veicina normālu nervu sistēmas darbību.*

Magnijs

B6 vitamīns

60 tabletes 

Neto masa: 60 g

 


MAGNEVIT B6 FORTE

Magnijs citrāta formā nodrošina ātru un efektīvu magnija biopieejamību.

Magnevit B6 Forte* sastāvā esošās aktīvās vielas- magnijs un B6 vitamīns palīdz samazināt nogurumu un nespēku, palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, veicina normālu nervu sistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas.

Magnijs veicina normālu muskuļu darbību, palīdz uzturēt zobu un kaulu veselību.

 B6 vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos un hormonu darbības regulāciju, ka arī palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu.

Saturs:

Daudzums 1 tabletē/

 2 tabletēs

% NRV**

Magnijs

100 mg / 200 mg

27% / 54%

B6 vitamīns

5 mg / 10 mg

357% / 714%

** Uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana: ieteicamā diennakts deva bērniem no 7 līdz 14 gadiem: 1 tablete dienā; bērniem no 15 gadu vecuma un pieaugušajiem: 1-2 tabletes dienā. Paredzēts personām pie paaugstinātas slodzes.

Sastāvdaļas: magnijs (magnija citrāts), apjoma palielinātāji mikrokristāliskā celuloze, kalcija fosfāts, hidroksipropilmetilceluloze, pretsalipes viela taukskābju magnija sāļi, B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds).

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Nelietot pēc derīguma termiņa beigām!

Pārmērīga lietošana var izraisīt caureju veicinošu iedarbību.

Uzglabāt oriģināliepakojumā, sausā vietā, istabas temperatūrā!

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

 


Ražotājs: pēc SIA “Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots ES.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.