LV
RU

Magnijs 400 AKTIV+B1+B6+B5+B12+Cr+Folskābe

Magnijs 400 AKTIV+B1+B6+B5+B12+Cr+Folskābe

30 tabletes

Uztura bagātinātājs.

Neto masa: 33g


Šis produkts satur rūpīgi izvēlētu vitamīnu un minerālvielu kombināciju, kas apgādā sirdi, muskuļus un nervus ar svarīgām uzturvielām, lai pietiktu enerģijas ikdienas dzīvei.

B1 vitamīns veicina normālu sirds darbību. B1, B6 un B12 vitamīni un magnijs palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu un veicina normālu nervu sistēmas darbību. Magnijs veicina normālu muskuļu darbību.

Hroms palīdz uzturēt normālu glikozes līmeni asinīs.

Pantotēnskābe (B5) palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu, samazināt nogurumu un nespēku, uzturēt garīgās darbaspējas. Folāti veicina normālu asinsradi,  normālu imūnsistēmas darbību un normālas psiholoģiskās funkcijas (ieskaitot atmiņu), palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

Saturs:

1 tabletē

% NRV*

Magnijs

400 mg

107

Bvitamīns

4,2 mg

382

Pantotēnskābe (B)

6 mg

100

Bvitamīns

5 mg

357

B12  vitamīns

5 µg

200

Hroms

10 µg

25

Folskābe (B)

600 µg

300

* uzturvielas atsauces vērtība

 

Lietošana: pieaugušajiem no 18 gadu vecuma pa 1 tabletei dienā pēc ēšanas ar pietiekamu šķidruma daudzumu, nesakošļājot.

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju.

Uzglabāt bērniem nepieejamā vietā.

Uztura bagātinātājs paredzēts daudzveidīga un sabalansēta uztura papildināšanai kopā ar veselīgu dzīvesveidu.

Uzglabāt temperatūrā līdz 25° C.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.