LV
RU

Mivitotal Plus

Mivitotal Plus Dažādu vitamīnu un minerālvielu komplekss.

 

Mareks Osovskis, fizioterapeits „FIZIOCENTRS.LV

„Lai ķermenis darbotos optimāli, ir nepieciešams pietiekams enerģijas daudzums, šķidrums un uzturs. Ikdienā ķermenis zaudē dažādas uzturvielas. Tam, ko mēs ēdam, vajadzētu nodrošināt mums visas nepieciešamās uzturvielas, lai spēcinātu un uzturētu ķermeņa funkcijas. Turklāt svarīgs ir līdzsvars starp dažādām uzturvielām. Tāpēc, vispirms un galvenokārt, ikvienam ir vajadzīgs labi sabalansēts un barojošs uzturs. Jau sen ir zināms, ka, lietojot tikai pārtikas produktus, mūsu ķermenis nesaņem visas nepieciešamās uzturvielas pietiekamā daudzumā. Tādēļ ir ieteicams papildināt ikdienas uzturu ar pareiziem un labi sabalansētiem uztura bagātinātājiem.

Vēlos arī atzīmēt, ka nevajag baidīties lietot uztura bagātinātājus, kas saturs plašu sastāvdaļu klāstu: vitamīnus, minerālvielas, mikroelementus u.c. komponentus. Lietojot šādus uztura bagātinātājus, ķermenis ne tikai saņem nepieciešamās uzturvielas, bet saņem tās pareizi sabalansētā daudzumā. Izvēloties uztura bagātinātāju, ir jāņem vērā šķidrās formas priekšrocība – nodrošina uzturvielu ātru un pilnvērtīgu uzsūkšanos cilvēka organismā.”

 

Mivitotal Plus ir organismu stiprinošas un atjaunojošas iedarbības preparāts ar unikālu sastāvā esošo vielu kombināciju. Tas ietver 11 vitamīnus, 7 minerālus, mikroelementus koloīdu veidā, koenzīmu Q10, aminoskābes un citas sastāvdaļas. Preparāts tiek lietots ātrākai ķermeņa atjaunošanai pēc fiziskām slodzēm, intensīvu sporta nodarbību laikā, imūnsistēmas stiprināšanai, profilaksei saaukstēšanās gadījumā rudens un ziemas periodā, rehabilitācijas periodā pēc pārciestām slimībām.

Tā sķidrā forma nodrošina preparātā esošo vielu ātru un pilnvērtīgu uzsūkšanos cilvēka organismā.

Preparāts ir paredzēts visai ģimenei. To var lietot pieaugušie, gados vecāki cilvēki (30 ml dienā), pusaudži (15 ml dienā), kā arī bērni no 3 gadu vecuma (5 ml dienā).

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sbalansētu uzturu.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.