LV
RU

Multi - B Forte

Multi - B Forte

Neto masa: 18g/144g

30/240 tabletes

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. 


B grupas vitamīni piedalās dažādos organisma procesos, tādēļ ir svarīgi cilvēka veselībai, garīgai un fiziskajai labsajūtai:

    • palīdz nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu (B1, B2, B5, B6, biotīns, niacīns),
    • veicina normālu nervu sistēmas darbību (B1, B2, B6, biotīns, niacīns),
    • palīdz samazināt nogurumu un nespēku (B2, B5, B12, niacīns),
    • veicina normālas psiholoģiskās funkcijas (B6, B12, B1, biotīns, niacīns),
    • palīdz uzturēt garīgās darbaspējas (B5).


B grupas vitamīni veic arī šūnu veselībai svarīgas funkcijas- veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu (B2), nepieciešams šūnu dalīšanās procesam (B12); ir svarīgi sirds un asinsrites sistēmas veselībai- veicina normālu sirds darbību (B1), palīdz nodrošināt normālu homocisteīna vielmaiņu (B6, B12), veicina normālu cisteīna sintēzi (B6), palīdz uzturēt sarkanos asinsķermenīšus normālā stāvoklī (B2), veicina sarkano asinsķermenīšu normālu veidošanos (B6, B12), palīdz nodrošināt normālu dzelzs vielmaiņu (B2); palīdz uzturēt ādas (B2, biotīns, niacīns) un gļotādas  (B2, biotīns, niacīns) veselību; veicina hormonu darbības regulāciju un palīdz nodrošināt olbaltumvielu un glikogēna normālu vielmaiņu (B6); veicina normālu imūnsistēmas darbību (B6, B12).

Papildus B grupas vitamīnus nepieciešams uzņemt nepilnvērtīga uztura gadījumā, lietojot noteikta tipa medikamentus, intensīvi sportojot, zaudējot svaru, grūtniecības un bērna zīdīšanas periodā, slimojot, paaugstināta stresa apstākļos. Arī smēķēšana, alkohols un hormonālā kontracepcija veicina B vitamīnu izvadi no organisma.

 

Sastāvdaļas 1 tabletē:

Mikrokristāliskā celuloze (apjoma palielinātājs), niacīns (nikotīnamīds)- 100 mg (625% no NRV*), maltodekstrīns, B5 vitamīns (kalcija pantotenāts)- 50 mg (833% no NRV *),

B1 vitamīns (tiamīna mononitrāts)- 30 mg (2727% no NRV *),

B2 vitamīns (riboflavīns)- 30 mg (2143% no NRV *),

biotīns- 300 μg (600% no NRV *),

B6 vitamīns (piridoksīna hidrohlorīds) – 20 mg (1429% no NRV *),

nātrija СMC (stabilizētājs), hidroksipropilmetilceluloze (glazētāj viela), taukskābju magnija sāļi (pretsalipes viela), polivinilpirolidons (glazētāj viela),

B12 vitamīns (ciānkobalamīns)- 20 μg (800% no NRV *)

* Uzturvielu atsauces vērtība

 

 Lietošana: ja ārsts nav noteicis citādi, pieaugušajiem 1 tablete dienā, uzdzerot glāzi ūdens. Par lietošanu bērniem, kā arī sievietēm grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, ieteicams konsultēties ar uztura speciālistu vai ārstu.

 

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Uzglabāt oriģināliepakojumā, sausā vietā, istabas temperatūrā!

 

Ražotājs: pēc SIA “Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, Olaines novads, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots Apvienotajā Karalistē.

Izcelsmes valsts: Apvienotā Karaliste.


Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.