LV
RU

Naktssveces eļļa 1000mg

Naktssveces eļļa 1000mg
60 mīkstās kapsulas
Uztura bagātinātājs ar naktssveces eļļu un E vitamīnu. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

1 kapsula satur 1000 mg divgadīgās naktssveces eļļas un 10 mg α-TE E vitamīna (83% no uzturvielu atsauces vērtības).

 

Naktssveces eļļa:

♦ Uztur veselīgu ādu un saistaudus;
♦ Palīdz uzturēt hormonālo līdzsvaru, tā pozitīvi ietekmējot sievietes pašsajūtu menstruāciju periodā.

Sastāvdaļas: divgadīgās naktssveces (Oenothera biennis) sēklu eļļa, želatīns, mitrumuzturētājs glicerīns, attīrīts ūdens, DL-alfa-tokoferilacetāts (E vitamīns).

 

Lietošana: bērniem no 12 gadu vecuma un pieaugušajiem lietot pa 1 kapsulai dienā. Kapsulai uzdzert glāzi ūdens.


Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.