LV
RU

Oculit acu pilieni 0.6ml N15

 Oculit acu pilieni 0.6ml N15 Acu pilieni samazina acu nogurumu, kairinājumu, jutīgumu pret vides faktoriem un pozitīvi ietekmē radzenes virsmas šūnu epitelizāciju.


Sastāvs: attīrīts ūdens, hipromeloze, B-pantenols, dekstrāns 70, glicerīns, nātrija hlorīds, borskābe, nātrija tetraborāts, EDTA dinātrija.

IETEIKUMI LIETOŠANAI: Iepilināt 1-2 pilienus katrā acī 2-3 reizes dienā. Atkārtoti lietojamais flakons ir ieteicams vienreizējai lietošanai. Flakona derīguma termiņš pēc atvēršanas - 24st.. Piemēroti cilvēkiem, kas lieto kontaktlēcas. Lai uzlabotu darbību, pirms kontaktlēcu ievietošanas jāgaida vismaz 2 minūtes pēc pilienu lietošanas.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.