LV
RU

Omega-3 Forte 1000mg+E vit. kaps. N60 (EPA-350mg, DHA-250MG)

 Omega-3 Forte 1000mg+E vit. kaps. N60 (EPA-350mg, DHA-250MG) Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


Sastāvs: zivju eļļa, kas satur 350 mg EPA un 250 mg DHA - 1000 mg, glicerīns (E422), želatīns, attīrīts ūdens,  vitamīns E  - 2 mg α-TE 

OMEGA-3 Forte zivju eļļa 1000 mg ar attīrītu zivju eļļu un koncentrētu Omega 3 taukskābju saturu, papildina ikdienas uzturu ar omega-3 grupas taukskābēm - eikozapentaēnskābi un dokozaheksaēnskābi, kā arī E vitamīnu, kurš veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.
EPA (eikozapentaēnskābe) un DHA (dokozaheksaēnskābe):
- sekmē normālu sirds darbību*,
DHA (dokozaheksaēnskābe):
- palīdz uzturēt normālu smadzeņu darbību**,
- palīdz uzturēt normālu redzi**.
* labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250mg EPA un DHA.
** labvēlīgo ietekmi panāk, katru dienu uzņemot 250mg DHA.

Lietošana: pusaudžiem pēc 12 gadu vecuma un pieaugušajiem pa 1 kapsulai dienā ēšanas laikā.
Lietošanas ierobežojumi: nelietot akūtu kuņģa-zarnu trakta infekciju un žultsakmeņu slimības saasinājuma gadījumā, nav ieteicams lietot paaugstinātas asiņošanas (hemofīlijas) gadījumā, kā arī, ja pastāv individuāla paaugstināta jutība.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.