LV
RU

Piedalies aptaujā!

Piedalies aptaujā! Atbalsti mūsu jauno projektu - piedalies aptaujā!

Kā Tu jūties? Kāda ir Tava pašsajūta?
 Ikdienā tik bieži lietoti jautājumi ir iegūluši mūsu jaunā projekta izpētes stadijas pamatā. Uzsākot jaunu projektu, aicinām mūsu uzticamos sekotājus, klientus veltīt vien dažas minūtes anonīmas anketas aizpildīšanai. Mums patiesi ir svarīgs jūsu viedoklis. Jau tad, kad projekts būs ieraudzījis dienas gaismu un funkcionēs pilnībā, ar lepnumu varēsiet teikt: “Es tur biju un piedalījos!”
Aizpildi anketu šeit -
https://forms.office.com/r/aYBPyD45bm
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.