LV
RU

Plāksteri ARNICARE 14cmx9cm N5

 Plāksteri ARNICARE 14cmx9cm N5 Plāksteris locītavu, muskuļu un menstruālo sāpju mazināšanai 24h iedarbība. Plāksteri var griezt, tādejādi pielāgojot vajadzībai. Plāksteris palīdz mazināt muskuļu un locītavu sāpes, reimatisma sāpes, sporta traumas, stīvuma sajūtu plecos un kaklā. Nesatur medikamentus, krāsvielas un koservantus.


Sastāvdaļas: harpagophytum procumbens, arnica montana extract, salix alba bark extract, camphor, bosvellia serrata extract.

Lietošana:
1. Atveriet iepakojumu un izņemiet plāksteri.
2. Noņemiet caurspīdīgo aizsargplēvi.
3. Uzklājiet plāksteri uz skartās vietas tā, lai tas kārtīgi pieliptu.
Atstājiet uz 24 stundām, tad nomainiet jaunu. Brīdinājumi: tikai ārigai lietošanai. Lietot tikai uz tīras, sausas, veselas ādas. Dermatoloģiski pārbaudīts, hipoalerģisks.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.