LV
RU

Plāksteri asorti N20 (ūdensizt.)

Plāksteri asorti N20 (ūdensizt.) Ūdensizturīgie (2x7cm-5gb., 6x2cm-10gb, ø2.5cm-5gb.)

Ūdensnecaurlaidīgs plāksteris no perforēta polimēra materiāla. Pielietot uz mazām brūcēm un nobrāzumiem. Plāksteris netīrumus aizturošs. Cieši pielīpošs. Hipoalerģisks. Elastīgs. Gaisa caurlaidīgs.

Lietošanas instrukcija:
1.Notīrīt ievainojuma vietu;
2.Noņemt no plākstera aizsargplēvi;
3.Uzlikt plāksteri uz ievainojuma vietas un piespiest.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.