LV
RU

Plāksteri mitrām tulznām N6

Plāksteri mitrām tulznām N6

Akcentum hidrokoloīda plāksteri mitrām tulznām.


7х3,8cm6gаb

-          Izolē brūci no spiediena un berzes

-          Efektīvi uzsūc šķidrumu no tulznas

-          Turēsies uz ādas ilgāk nekā 24 stundas

 

Hidrokoloīdā masa uzsūc šķidrumu no tulznas un rada ideālus apstākļus tulznas sadzīšanai.

Ūdensizturīgs. Aizsargā tulznu no mikrobiem.

 

Norādījumi lietošanai: Tulznas pūslīti nevajag pārdurt. Tas efektīvi aizsargā no infekcijām.

Brūci nepieciešamas apstrādāt ar antiseptisku līdzekli, kas nesatur spirtu. Noskalot un nosusināt. Plāksterim noņemt pirmo aizsargpapīru. Uzlikt plāksteri, novietojot kompresi ar hidrokoloīdo masu virs brūces. Noņemt zilu aizsargplēvi. Plāksteri nevajag noņemt, tas pats nonāks nost. Tas turēsies uz ādas ilgāk nekā 24 stundas.

Brīdinājumi:

  1. Nelietot plāksteri uz inficētas tulznas.
  2. Ja tulzna nedzīst un paradās infekcijas pazīmes, lūdzu konsultēties ar ārstu.
  3. Diabēta pacientiem pirms plākstera izmantošana  vajadzētu konsultēties ar ārstējošo ārstu!

 

Ražots: SIA “ Elvika”, Ādažu iela 24, Bukulti, Latvija, LV-1024 pēc SIA “Latvijas aptieka” pasūtījuma.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.