LV
RU

Rudens ēdamais luksofors

Rudens ēdamais luksofors

Krāsu terapeiti atzīst, ka ēdiena krāsai un pašsajūtai ir visciešākais sakars – krāsas ne tikai iepriecina, iedvesmo, bet arī spēcina.


Tāpēc produkti būtu jāizvēlas atbilstoši savam emocionālajam un fiziskajam stāvoklim.

SARKANS

Satur vērtīgo antioksidantu likopēnu (tomātos tas visvairāk ir miziņā), A vitamīnu, karotīnu un betakarotīnu. Sarkanā paprika ir sevišķi bagāta ar C vitamīnu.

DZELTENS

Vairo spēku un enerģiju, veicina dzelzs un kalcija uzsūkšanos organismā.

ZAĻŠ

Satur daudz vērtīgu minerālvielu, arī karotīnu, izcils dzelzs avots – palīdz organismam pilnvērtīgi radīt sarkanos asinsķermenīšus, kas ir svarīgi skābekļa transportētāji ādas šūnām.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.