LV
RU

Sāpes muskuļos

Sāpes muskuļos Sāpes muskuļos rodas pēc slodzes maiņas,tās var parādīties pat 1-2 dienas pēc slodzes. Sāpes rada nepatīkamas sajūtas, kuru mazināšanai ne vienmēr ir jāpielieto medikamenti.

Sports Akileine Relax ir apliecinājis savu efektivitāti gan laboratoriskos pētījumos, gan ikdienas lietotāju atsauksmēs.

 

Sastāvdaļas, kas nodrošina efektivitāti:

- Magnija un kālija aspartāts.Izmēģinājumi ir pierādījuši, ka tas palielina izturību. Noguruma sajūta, kas rodas intensīvas slodzes rezultātā, pateicoties magnijam un kālijam, tiek noņemta.

- Asparlyne® - vielmaiņu aktivizējoša, nogurumu mazinoša aktīvā viela, kas palīdz izvadīt toksīnus, īpaši pienskābi, kas izraisa muskuļu sāpes.

Jaunums! Sastāvs papildināts ar arnikas ziedu ekstraktu - zināmu ar savām prettūskas un pretiekaisuma īpašībām.

Jaunais Relax, ar uzlaboto sastāvu jau ir pieejams Latvijā.
Kad pieaug nepieciešamība pēc kālija un magnija?

  • Spēka, ātruma, spēļu treniņu laikā profesionālajā sportā;
  • Krampji ikru muskuļos;
  • Fiziska slodze, smags fiziskais darbs, treniņš;
  • Pastāvīgais stress, smags prāta darbs;
  • Diētas svara samazināšanai, smēķēšana;
  • Paaugstināta svīšana sportā.
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.