LV
RU

Sejas ādas kopšana

Sejas ādas kopšana

Tā kā āda ir lielākais cilvēka orgāns, ir svarīgi to regulāri kopt. Labi kopta āda izskatās tīra, dabiska un svaiga, bez sārņiem un pūtītēm. Tā ir mīksta, jūtas labi un nav saspringta. 


Ādas regulāras kopšanas secība:

 

 1. Ādas attīrīšana. Pirmais solis ādas kopšanā — ik dienu to attīrīt no netīrumiem, tauku dziedzeru izdalījumiem un grima.

 

2. Pēc tīrīšanas — apstrāde ar toniku. Ar toniku no ādas tiek noņemti atlikušie tauku dziedzeru izdalījumi un samazinātas poras, ierobežojot pūtīšu veidošanos. Ādas attīrīšanai no rīta pietiek izmantot tikai toniku vai Vichy thermal Spa sejas ūdeni.

 

3. Kopjošā krēma uzklāšana. Ir svarīgi, lai sejas krēms būtu piemērots tieši jūsu ādai. Ja jums nepieciešama palīdzība krēma izvēlē, vaicājiet padomu farmaceitam!

 

4. Pīlings un maska 1–2 reizes nedēļā. Ja āda tiek regulāri attīrīta no atmirušajām šūnām, tā kļūst gaišāka. Sejas maska atsvaidzina ādu un palīdz saglabāt tās mitruma līdzsvaru.

 

AQUALIA THERMAL - NOSTIPRINOŠU UN NOMIERINOŠU MITRINOŠO KRĒMU SĒRIJA ŪDENS UN MINERĀLVIELAS — VESELĪGAS UN SKAISTAS ĀDAS NOSLĒPUMA ATSLĒGA

 

Āda ik dienu zaudē 10 000 pilienu ūdens. Aqualia Thermal kosmētiskie līdzekļi satur Vichy karsto minerālavotu ūdeni, kas palīdz uzturēt ādas mitruma līdzsvaru. Minerālvielām bagātais Thermal Spa avota ūdens ne tikai mitrina, bet arī stiprina ādu. Paredzēts intensīvai ādas mitrināšanai 48 stundu garumā, lai dāvātu tai veselīgāku un daudz skaistāku izskatu. VICHY termālo minerālavotu ūdenī – Vichy Thermal Spa Water – snauž dabas spēks: šajā ūdenī, kas nācis no Overņas vulkānu dzīlēm, ir 15 retas minerālvielas, kurām raksturīgas izcilas jutīgu ādu nomierinošas un spēcinošas īpašības. Efektīvs: bagātināts ar VICHY termālo minerālavotu ūdeni un hialuronskābi, krēms Aqualia Thermal rich nodrošina nepārtrauktu mitrināšanu 48 stundu garumā* līdz ar intensīvu ādu nomierinošu iedarbību un aizsardzību pret ikdienas kaitīgajiem faktoriem. Jutīgai ādai: dermatoloģiski pārbaudīts sastāvs ar smaržvielām (pierādīts, ka neizraisa alerģiju). Bez parabēniem. Patīkami svaiga, viegla konsistence. Turklāt krēms neatstāj taukainas vai lipīgas pēdas, bet dara ādu samtainu.
* Eksperimentāli pārbaudīts ar 24 personām.

 

AQUALIA THERMAL LIGHT & RICH - NOSTIPRINOŠS UN NOMIERINOŠS 48 STUNDAS MITRINOŠS KRĒMS

 

Aqualia Thermal Light ir viegls mitrinošais krēms normālai un jaukta tipa ādai. Vieglais un svaigais krēms ātri iesūcas, darot ādas virsējo slāni patīkami mīkstu. Aqualia Thermal Rich ir samtains, bagātīgi mitrinošs krēms sausai ādai. Tas palīdz uzlabot ādas dabisko mitruma līdzsvaru un mīkstina ādu. Abi krēmi satur nomierinošo un minerālvielām bagāto Vichy karsto minerālavotu ūdeni.

 

AQUALIA THERMAL EYE ROLL-ON - IEDARBĪGS LĪDZEKLIS ACU ZONAI

 

Svaigs želejveida līdzeklis, kas īpaši piemērots jutīgajai acu zonai. No rīta un vakarā uzklāt uz ādas ap acīm. Ar atvēsinošu efektu Dextran Sulfate (cukurbiešu atvasinājums) novērš maisiņus un tumšos lokus ap acīm. Escin (kastaņkoka ekstrakts) veicina limfodrenāžu. Vichy termālais avotu ūdens un Hyaloronine™ mitrina un nostiprina jutīgu ādu, izlīdzina dehidrācijas grumbiņas. Bez smaržvielām.

 

AQUALIA THERMAL SERUM - IEDARBĪGS SERUMS

 

Iedarbīgs serums, kas noder kā papildu mitrinātājs kopā ar pārējiem Vichy kopjošajiem krēmiem. No rīta un vakarā uzklāt uz sejas ādas – atsevišķi vai zem krēma. Sastāvdaļu inovācija: Aquabioryl™, Vichy termālais avotu ūdens, hialuronskābe Hyaloronine™ , triju polisaharīdu savienojums, izveido uz ādas virsmas aizsargājošu plēvīti. Intensīvi mitrina un nomierina sakairinātu ādu. Neitralizē brīvo radikāļu kaitīgo iedarbību. Jau tūlīt pēc uzklāšanas sejas āda atgūst veselīgu izskatu, sīkās grumbiņas tiek piepildītas no iekšpuses

 

AQUALIA THERMAL MASK - MITRINOŠA UN IZLĪDZINOŠA MASKA JEBKURA TIPA ĀDAI

 

Maska, kas ātri mitrina un nomierina sausu un jutīgu ādu. Lietojama 1–2 reizes nedēļā vai pēc nepieciešamības.

 

AQUALIA THERMAL MINERAL BALM - MINERĀLVIELAS SATUROŠS KRĒMS BEZ SMARŽVIELĀM UN KRĀSVIELĀM ĪPAŠI JUTĪGAI ĀDAI

 

Bagātīgs krēms, kas sniedz tūlītēju aizsardzību īpaši jutīgai ādai. Tikai četru nedēļu laikā palīdz manāmi atjaunot ādu. No rīta un vakarā uzklāt uz sejas ādas. Sastāvā 20% Vichy termālais avotu ūdens, 50mg koncentrētu minerālvielu. Hyaloronine™ un Omega eļļas intensīvi mitrina un atjauno ādu. Šī sviests un keramīdi novērš ādas lobīšanos un apsārtumu. Izveido uz ādas aizsargslāni, kas aizsargā ādu no apkārtējās vides kaitīgās iedarbības. Tūlītējs „kosmētiskā plākstera” efekts. Nesatur parabēnus, smaržvielas un krāsvielas.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.