LV
RU

SELENIUM ZINC PLUS

SELENIUM ZINC PLUS

Akcentum

30 tabletes

Uztura bagātinātājs


 

Satur selēna organisko L-selēnmetionīna formu un organisko cinka glikonātu, kas nodrošina optimālu uzsūkšanos un pilnīgāku izmantošanu organismā.

Selēns, cinks, C, A un B6 vitamīni veicina normālu imūnsistēmas darbību.

Selēns, cinks, kā arī C un E vitamīni veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Cinks palīdz uzturēt matu, nagu un ādas veselību. Selēns palīdz uzturēt matu un nagu veselību. C vitamīns veicina normālu kolagēna veidošanos, kas nepieciešams normālai ādas darbībai. A vitamīns palīdz uzturēt ādas veselību.

Cinks un A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi.

Cinks palīdz nodrošināt ogļhidrātu normālu vielmaiņu,  uzturēt kaulu veselību, nodrošināt A vitamīna vielmaiņu, uzturēt normālu testosterona līmeni asinīs. Veicina normālas kognitīvās funkcijas, normālu auglību un reprodukciju. Selēns veicina normālu spermatoģenēzi un normālu vairogdziedzera darbību.

B6 un C vitamīni veicina normālu nervu sistēmas darbību, palīdz samazināt nogurumu un nespēku.

 

Saturs:

1 tabletē

% NRV*

Selēns

110 µg

200%

Cinks

15 mg

150%

C vitamīns

80 mg

100%

E vitamīns

13,5 mg α-TE

126%

A vitamīns

800 µg RE

100%

B6 vitamīns

2 mg

143%

* Uzturvielu atsauces vērtība

Lietošana: pieaugušajiem 1 tablete dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma.


Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!


 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.