LV
RU

Senioru un invalīdu atbalsta programma tagad arī "Latvijas aptiekā" Zolitūdē

Senioru un invalīdu atbalsta programma tagad arī Sākot ar 2018. gada 6. oktobri, Senioru un invalīdu atbalsta propgramma ir pieejama arī "Latvijas aptieka" aptiekā P.Lejiņa ielā 2.


Senioru un invalīdu atbalbalsta programma paredz atlaidi pirkumam līdz 15%, uzrādot "Latvijas aptieka" klienta karti un pensionāra vai invalīda apliecību. 

Atlaide neattiecas uz recepšu un bezrecepšu medikamentiem, kompensējamiem medikamentiem un kompensējamām medicīnas precēm, dāvanu kartēm, mākslīgā piena maisījumiem, akcijas precēm.

Atgādinām, ka Senioru un invalīdu atbalsta programmas darbojas "Latvijas aptiekās":

Rīgā: Lomonosova ielā 7, Maskavas ielā 398, Kleistu ielā 9, Dzelzavas ielā 74, Biķernieku ielā 98, Kurzemes prospektā 132, Nīcgales ielā 47a, Nīcgales ielā 53, P.Lejiņa ielā 2.
Jaunjelgavā: Jelgavas ielā 44;
Ventspilī: J. Poruka ielā 13.

Mūsu atsaucīgās farmaceites uzmanīgi uzklausīs klientus, ieteiks vispiemērotākos līdzekļus, piedāvās ekonomiskus risinājumus, ļaujot IETAUPĪT! Ietaupījums, iepērkoties šajās aptiekās var sasniegt līdz pat 15%. Turklāt atlaide ir spēkā, pērkot pat vienu iepakojumu!
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.