LV
RU

Sporta plaukts Latvijas aptiekās!

Sporta plaukts Latvijas aptiekās! Vienpadsmit Latvijas aptiekās – īpašs sportistiemamatieriem, aktīviem cilvēkiem paredzēts preču sortiments. Pasaules līmeņa zīmoli tagad vienkopus tikai Latvijas aptiekā!

Meklē
Rīgā, Dzelzavas ielā 74, Blaumaņa ielā 7
Ogrē, Rīgas ielā 33; 
Jūrmalā, Asaru pr. 61 (NRC Vaivari);
Valmierā, Bastiona ielā 24; 
Ādažos, Rīgas gatvē 5 (t/c Apelsīns);
Ķekavā, Meistaru ielā 43 (Valdlauči);
Jaunmārupē, Mazcenu alejā 6;

 

Latvijas aptieka piedāvā:

TOGU - fitnesa, sporta un rehabilitācijas aksesuāri. TOGU BLACKROLL ir lielisks rīks pašmasāžas veikšanai. TOGU BLACKROLL palīdz atslābināt muskuļus, samazināt muskuļu sāpes un veicina muskuļu atjaunošanos pēc slodzes.

K-Tape® -  Vācijā radīts augstas kvalitātes kokvilnas teips ar viļņveidīgu akrila pārklājumu. Tā kvalitāti apliecina ES Medicīniskās preces sertifikāts. Teips ir ādai draudzīgs, ūdens izturīgs, sviedrus caurlaidīgs un elpojošs materiāls. Izmanto un iesaka K-Taping Starptautiskā akadēmija. (K-Taping International Academy) Paredzēts muskuļu tonizēšanai vai relaksēšanai, kā arī trigerpunktu terapijai.


SPORTS Akileine – viena no pasaulē vadošajām precīzi segmentēta sporta produktu līnija ķermeņa sagatavošanai fiziskām aktivitātēm (iesildošās), atjaunošanai pēc fiziskas slodzes, ādas aizsardzībai (pret noberzumiem, tulznām):

• farmaceitu radīta;
• laboratoriski testēta.
Produktu sastāvā tiek plaši iekļauti ārstniecības augi, augu valsts produkti,
dabīgas eļļas, vitamīni. Ražots Monako.
Pazīstams un iecienīts zīmols Latvijas vadošo sportistu un daudzu
amatieru vidū.

ICE POWER Viens produkts – dažādi pielietojuma veidi:

• sastiepumiem;
• muskuļu sasprindzinājumam;
• brūcēm un atkārtotiem savainojumiem;
• kakla, plecu, muguras sāpēm;
• locītavu sāpēm.

Mivitotal Plus - organismu stiprinošas un atjaunojošas iedarbības preparāts ar unikālu sastāvā esošo vielu kombināciju. Tas ietver 11 vitamīnus, 7 minerālus, mikroelementus koloīdu veidā, koenzīmu Q10, aminoskābes un citas sastāvdaļas. Preparāts tiek lietots ātrākai ķermeņa atjaunošanai pēc fiziskām slodzēm, intensīvu sporta nodarbību laikā, imūnsistēmas stiprināšanai, profilaksei saaukstēšanās gadījumā rudens un ziemas periodā, rehabilitācijas periodā pēc pārciestām slimībām.

Tā sķidrā forma nodrošina preparātā esošo vielu ātru un pilnvērtīgu uzsūkšanos cilvēka organismā.

Preparāts ir paredzēts visai ģimenei. To var lietot pieaugušie, gados vecāki cilvēki (30 ml dienā), pusaudži (15 ml dienā), kā arī bērni no 3 gadu vecuma (5 ml dienā).

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sbalansētu uzturu.

#Sportaplaukti

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.