TESTS GRŪTNIECĪBAS NOTEIKŠANAI - KASETE
hCG hormona noteikšanai urīnā.
Pašnoteikšanas tests. Grūtniecības noteikšanai mājas apstākļos.
Precizitāte pārsniedz 99%
Tests jau 1. dienā*
Ātrs rezultāts - 5 minūšu laikā
*Testēšanu var veikt pirmajā dienā pēc mēnešreižu aizkavēšanās.
Ātrs un ērts tests „grūtniecības hormona” – cilvēka horionisko gonadrotopīnu (hCG) noteikšanai urīnā. Pirms testa lietošanas, uzmanīgi izlasiet iepakojumā esošo instrukciju. Grūtniecības tests ļauj noteikt grūtniecību agrīnā fāzē: apmēram 14 dienas pēc apaugļošanās (28 dienu menstruālā cikla gadījumā) vai arī testu var veikt 5 dienas pirms gaidāmajām menstruācijām (28 dienu menstruālā cikla gadījumā). Jutīgums pret cilvēka horionisko gonadotropīnu (hCG): 25 mIU/ml.
VIENREIZĒJAS LIETOŠANAS KOMPLEKTA SATURS: (1) Hermētisks folijas iepakojums: tests- kasete, pipete urīna paraugam, paketīte ar mitruma absorbētāju (testēšanas procesā netiek izmantots, glabāt bērniem nepieejamā vietā) (2) Lietošanas instrukcija.
NEPIECIEŠAMIE MATERIĀLI, KAS NAV IEKĻAUTI TESTA KOMPLEKTĀ:
1. Sauss, tīrs trauks urīna savākšanai.
2. Vienreizējās lietošanas cimdi.
3. Taimeris.
Uzdot jautājumu
|
Uzdot jautājumu
|
Uzdot jautājumu
|
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.