LV
RU

Tikai Dziesmu un deju svētku dalībniekiem, skatītājiem, aptiekas apmeklētājiem.

Tikai Dziesmu un deju svētku dalībniekiem, skatītājiem, aptiekas apmeklētājiem.

Ja esi saņēmis šādu kartīti, tu ietaupīsi 2 EUR *, iepērkoties līdz 30.09.2018. Latvijas aptiekas tīkla aptiekās par summu, sākot no 10 EUR.
* Neattiecas uz pirkumu, kurā iekļautas akcijas preces, medikamenti un valsts kompensējamās medicīnas ierīces.


Kartītes otrajā pusē nokasi aizsargslāni un pārliecinies, cik lielu atlaidi esi laimējis. Ietaupi papildus līdz pat 90%, pērkot īpašas, svētkos un vasarā tik vajadzīgas lietas. 

Īpašās atlaides tiek piešķirtas:

Laringospray, Faringospray
HERNASTRESS produktiem
TONUS ELAST produktiem
LYSY produktiem
AKCENTUM produktiem 

Turklāt, ja AKCENTUM preces pirkums vienā pirkumā būs virs 10 EUR (summa pēc atlaides), saņemsiet dāvanu – AKCENTUM digitālo termometru.

Uztura bagātinātāji. Uztura bagātinātāji neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.