LV
RU

TOGU

TOGU Togu fitnesa, sporta un rehabilitācijas aksesuāri

 

TOGU, kas dibināts 1956. gadā Vācijā, ir viens no lielākajiem fitnesa, sporta un rehabilitācijas aksesuāru ražotājiem pasaulē. Uzņēmums ražo daudzveidīgu augstas kvalitātes PVC sīkinventāru – līdzsvara virsmas, spilvenus, bumbas, paklājus u.c.

TOGU BLACKROLL ir lielisks rīks pašmasāžas veikšanai. TOGU BLACKROLL palīdz atslābināt muskuļus, samazināt muskuļu sāpes un veicina muskuļu atjaunošanos pēc slodzes.

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.