LV
RU

VISIOVIT FORTE kapsulas N30

VISIOVIT FORTE kapsulas N30

Akcentum
Neto masa: 15g

Uztura bagātinātājs

Karotinoīdu luteīna un zeaksantīna, mellenes ogu ekstrakta, vitamīnu un minerālvielu komplekss.

Luteīns 35 mg

Zeaksantīns 4,4 mg


VISIOVIT FORTE

Karotinoīdu luteīna un zeaksantīna, mellenes ogu ekstrakta, vitamīnu un minerālvielu komplekss.

Luteīns 35mg

Zeaksantīns 4,4 mg

Satur karotinoīdus luteīnu un zeaksantīnu, mellenes ogu ekstraktu, E un A vitamīnus, folskābi un minerālvielas -cinku un varu.

Acu veselībai: cinks un A vitamīns palīdz uzturēt normālu redzi.

Cinks, varš un E vitamīns veicina šūnu aizsardzību pret oksidatīvo stresu.

Cinks palīdz nodrošināt normālu A vitamīna vielmaiņu. A vitamīns palīdz uzturēt gļotādu veselību. Folāti palīdz mazināt nogurumu un nespēku.

 

Saturs

1 kapsulā

% NRV*

Stāvās samtenes ziedu sausais ekstrakts

175 mg

 -

t.sk.: luteīns

35 mg

 -

t.sk.: zeaksantīns

4.4 mg

 -

Mellenes ogu sausais ekstrakts

120mg

 -

t.sk: antocianidīns

1.2mg

 -

E vitamīns

12 mg α-TE

100%

Cinks

5 mg

50%

Varš

1 mg

100%

A vitamīns

800 µg RE

100%

Folskābe

250 µg

125%


*% NRV no uzturvielu atsauces vērtības

 

Sastāvdaļas: stāvās samtenes (Tagetes erecta L.) ziedu sausais ekstrakts (50:1) (20% luteīns un 2,5% zeaksantīns), želatīns (kapsulas apvalks), Mellenes (Vaccinium myrtillus L.) ogu sausais ekstrakts (10:1) (1% antocianidīns), apjoma palielinātājs mikrokristāliskā celuloze, E vitamīns (DL-alfa-tokoferilacetāts), cinka sulfāts, A vitamīns (retinilacetāts), pretsalipes vielas: silīcija dioksīds un taukskābju magnija sāļi (magnija stearāts), vara sulfāts, folskābe (B9 vitamīns- pteroilmonoglutamīnskābe).

Lietošana: pieaugušajiem pa 1 kapsulai dienā, uzdzerot pietiekamu daudzumu šķidruma. Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā lietot tikai pēc ārsta ieteikuma.

 

Brīdinājumi: nelietot komponentu individuālās nepanesības gadījumā.

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Uzglabāt temperatūrā ne augstākā par +25°C.

Neizmantot uztura bagātinātāju kā pilnvērtīga un sabalansēta uztura aizvietotāju!

Ražotājs: pēc SIA „Latvijas aptieka”, Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV-2114, Latvija, pasūtījuma ražots ES.

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.