LV
RU

Vitamīns D3 11,0 µg

Vitamīns D3  11,0 µg

1 pudelīte (10ml) = 330 pilienu

Ērtai lietošanai – pudelīte ar pipeti! 
          

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu. 


D vitamīns palīdz uzturēt kaulu veselību.

D vitamīns palīdz uzturēt zobu veselību un normālu muskuļu darbību.  D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas funkcionēšanu.

 

Sastāvs: olīveļļa, holekalciferols.

 

1 piliens (0,03 ml) satur: D3 vitamīnu 11,0 µg (440SV) 220% NRV*

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība.

 

Lietošana un devas: zīdaiņiem no 2 nedēļu vecuma, bērniem un pieaugušajiem – 1 piliens vienu reizi dienā vai arī pēc ārsta norādījuma.

 

Izmantot 3 mēnešu laikā pēc iepakojuma atvēršanas.

NB! Nesatur soju, glutēnu, pienu, laktozi, kviešus, raugu, zivis, nātriju, kazeīnu, cukuru, konservantus, cieti. Dabīga krāsviela.

 

Norādījumi: Uzglabāt sausā un tumšā vietā istabas temperatūrā.

Neto masa: 10ml

Nepārsniegt ieteicamo diennakts devu!

Glabāt bērniem nepieejamā vietā!

 

Ražotājs: pēc SIA Latvijas aptieka (Rūpnīcu iela 5, Olaine, LV – 2114, Latvija) pasūtījuma ražots AS Paira, Pae 8, 11414 Tallina, Igaunija.


Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.