LV
RU

Vitamīns D3 Forte 100 µg

Vitamīns D3 Forte 100 µg

80 kapsulas

4000 SV D3 vitamīna vienā kapsulā
Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


D vitamīns palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību, kā arī normālu muskuļu darbību.

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību, kā arī kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un palīdz uzturēt normālu kalcija līmeni asinīs.

Lietošana: pieaugušajiem un bērniem no 11 gadu vecuma pa 1 kapsulai dienā.

1 kapsula satur: 100 µg (4000 SV**) 2000% no NRV*.

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība

** SV starptautiskās vienības

Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!
 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.