LV
RU

Vitamīns D3 Forte 25 µg

Vitamīns D3 Forte 25 µg

Pudelīte (10ml) ar pipeti       

1000 SV** vienā pilienā    

Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.D vitamīns palīdz uzturēt zobu veselību un normālu muskuļu darbību.  D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas funkcionēšanu.

 

1 piliens (0,05 ml) satur: D3 vitamīnu 25 µg (1000SV)**  500% NRV*

*NRV – uzturvielu atsauces vērtība.

** SV starptautiskās vienības

 

Lietošana: lietot pa 1 pilienam dienā vai arī pēc ārsta norādījuma. Ieteicams uzņemt kopā ar ēdienu. Pirms katras lietošanas reizes vēlams pudelīti sakratīt.

Vērtīgs ne vienmēr ir dārgs!

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.