LV
RU

Vitamīns D3 Forte 4000SV Spray ar zem. garšu 25ml (125 devas)

 Vitamīns D3 Forte 4000SV Spray ar zem. garšu 25ml (125 devas) Uztura bagātinātājs. Uztura bagātinātājs neaizstāj pilnvērtīgu un sabalansētu uzturu.


Sastāvdaļas: vit. D3 vitamīns 100 μg(holekalciferols), attīrīts ūdens, ksilīts (saldinātājs), zemeņu aromatizētājs, citronskābe (skābuma regulētājs), ksantāna sveķi (biezinātājs), kālija sorbāts (konservants).

D vitamīns veicina normālu imūnsistēmas darbību. Palīdz uzturēt kaulu un zobu veselību.Veicina kalcija un fosfora normālu uzsūkšanos un izmantošanu. Palīdz uzturēt normālu muskuļu darbību. Nepieciešams šūnu dalīšanās procesam.

Lietošanas norādījumi: Pirms lietošanas sakratīt. Viena aerosola deva dienā, pēc ēdienreizes, zem mēles vai uz vaiga iekšpuses. Pēc atvēršanas izlietot 6 mēnešu laikā.1 deva (0,2ml) satur 100µg (4000SV**) D 3 vitamīna (holekalciferola), jeb 2000% no NRV*.
*NRV - uzturvielas atsauces vērtība
**SV - starptautiskās vienības

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.