LV
RU

"Latvijas aptieka" atbalsta ekspedīcijas „Bored of borders” dalībniekus

Latvijas aptieka ar prieku atbalsta aktīvos, uzņēmīgos un iedvesmojošos brauciena „Bored of borders” dalībniekus, kuri šī gada 24. janvārī uzsākuši savu 5500 km ceļojumu ar tandēmriteni pāri Dienvidamerikai un tālāk plāno doties 16000 km pāri Klusajam okeānam ar airu laivu, bez motora, burām vai atbalsta kuģa. Brauciena finišs paredzēts 2019. gada rudenī Austrālijā.


Latvijas aptieka sadarbībā ar Geladrink*, Bio-Quinone Active**, Sports Akileine Nok cream*** sniedz atbalstu, rūpējoties par dalībnieku veselību ekspedīcijas laikā. Pamatuzdevums – nodrošināt ar nepieciešamo vitamīnu devu, rūpēties par kauliem, locītavām, ādu, kas tiks pakļauti pastiprinātai slodzei, nodrošināt enerģijas vielmaiņu pastiprinātas slodzes laikā.


Plašāk par ekspedīciju „Bored of borders” un tās  dalībniekiem lasi - http://www.boredofborders.com

Seko līdzi dalībnieku maršrutam - http://www.boredofborders.com/location

 

*Geladrink®

Uztura bagātinātājs visas skeleta - muskuļu sistēmas veselībai - locītavām, saitēm, skrimšļiem, saistaudiem. Produkta augsta efektivitāte tiek panākta, pateicoties līdzsvarotam sastāvam, kura pamatā ir I, II, III kolagēns, glikozamīns, hondroitīns, kā arī īpašs vitamīnu un minerālvielu komplekss.

Geladrink® īpašā sastāva atšķirība ir smalki izkliedēta kolagēna klātbūtne, kurai, kolagēna peptīdu minimālā izmēra dēļ, ir augsta biopieejamība (vairāk nekā 75%).

 

Pateicoties ievērojamam kolagēna saturam (5000-9500 mg), Geladrink® ir tuvs cīpslu, skrimšļu, saistaudu bioloģiskajam sastāvam. Veicina meniska skrimšļa virsmas atjaunošanos, starpskriemeļu disku atjaunošanos, mugurkaula un citu locītavu skriemeļu virsmu nostiprināšanu.

GELADRINK® rūpējas par Bored no Borders projekta dalībniekiem un efektīvi aizsargā tos pat pārmērīgas slodzes apstākļos!

**  Bio-Quinone Active Q10 Gold 100 mg, N60 - augstas kvalitātes produkts no Dānijas, ražots Pharma Nord farmaceitiskā uzraudzībā. Satur koenzīmu Q10, kas palīdz samazināt nogurumu un nespēku, kā arī nodrošināt normālu enerģijas ieguves vielmaiņu. Jau vairāk kā divas desmitgades Bio-Quinone Active Q10 GOLD 100 mg ir pasaulē visvairāk pārdoto zīmolu vidū. Šim preparātam piemīt dokumentāri apliecināts augsts bioloģiskās pieejamības līmenis. Q10 ir taukos šķīstoša viela, ko mūsu organisms uzņem ar grūtībām. Tomēr, pateicoties šauras specializācijas ražošanas metodikai, kuras ietvaros Q10 tiek šķīdināts augu eļļu maisījumā un pakļauts patentētam sildīšanas procesam, Q10 molekulas spēj pilnībā izšķīst normālā ķermeņa temperatūrā. Tādējādi tiek panākta lieliska aktīvās vielas bioloģiskā pieejamība.

 

 *** Sports Akileine Nok cream - krēms pret noberzumiem, tulznām un kairinājumu. Ādas izturībai un aizsardzībai.

Ieguvumi:

 • pasargā ādu no rīvēšanās, berzes,
 • novērš apsarkuma un tulznu veidošanos,
 • uzlabo ādas pretestības spēju,
 • uzlabo ādas sadzīšanu.

Efektivitāte:

 • dabīgs karitē (shea) sviests - ļoti augstā, 30%, koncentrācijā.

Īpaši aktuāls:

 • sportistiem/-tēm, kuru āda pakļauta berzei (āda pret ādu, vai aprīkojums/ apģērbs pret ādu).

Sports Akileine:

 • farmaceitu radīta,
 • laboratoriski testēta,
 • pasaulē pazīstama un atzīta
 • pieredzes bagāta (no 1946. gada),

precīzi segmentēta produktu līnija

 • profesionāliem sportistiem,
 • amatieriem,
 • aktīvu dzīvesveidu mīlošiem cilvēkiem.

Šie līdzekļi palīdz sagatavot ķermeni fiziskām aktivitātēm, samazina sporta traumatismu, kā arī palīdz atjaunoties pēc fiziskām slodzēm. Produktu sastāvā tiek plaši iekļauti ārstniecības augi, augu valsts produkti, dabīgas eļļas, vitamīni. Ražota Monako.

 

 
JAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.