LV
RU
Skaistums » Tēmas » Seja
Mundrums sejai

Mundrums sejai

2014-06-05 08:30:21
Dr. ANITA ĀBELĪTE, lāzerplastikas dermatoveneroloģe, SIA Lāzerplastikas klīnika. Lasīt tālāk
Ādas mitrināšana ar hialuronskābi

Ādas mitrināšana ar hialuronskābi

2014-06-03 21:46:29

Dr. med. AGNESE RUSKULE, ārste-kosmētiķe, Ārstniecības un skaistumkopšanas salons VERDI

Lasīt tālāk
Sejas ādas kopšana

Sejas ādas kopšana

2014-05-27 19:08:11

Tā kā āda ir lielākais cilvēka orgāns, ir svarīgi to regulāri kopt. Labi kopta āda izskatās tīra, dabiska un svaiga, bez sārņiem un pūtītēm. Tā ir mīksta, jūtas labi un nav saspringta. 

Lasīt tālākJAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.