LV
RU
Veselība » Sports un aktīvs dzīvesveids » Ieteikumi
Sportojam arī ziemā, neradot stresu ādai.

Sportojam arī ziemā, neradot stresu ādai.

2015-12-15 19:35:21
Sports Akileine* īpaši Latvijas aptiekai Lasīt tālāk
Mīti un patiesība par skriešanu ziemā.

Mīti un patiesība par skriešanu ziemā.

2015-11-26 09:29:24
Sports Akileine* īpaši Latvijas aptiekai Lasīt tālāk
Iesildi muskuļus!

Iesildi muskuļus!

2015-11-01 20:06:42
Sports Akileine* īpaši "Latvijas aptiekai". Lasīt tālāk
Sporta plaukts Latvijas aptiekās!

Sporta plaukts Latvijas aptiekās!

2015-10-05 09:34:02
Vienpadsmit Latvijas aptiekās – īpašs sportistiemamatieriem, aktīviem cilvēkiem paredzēts preču sortiments. Pasaules līmeņa zīmoli tagad vienkopus tikai Latvijas aptiekā!
Lasīt tālāk
Lai sportot ir prieks

Lai sportot ir prieks

2015-09-30 14:30:16

Kas jāievēro sportot gribētājiem, lai nekaitētu savai veselībai? UĢIM VIĻUMAM tas šķiet tikpat vienkārši kā vāverei grauzt riekstus, toties iesācējiem ir vērts ieklausīties viņa – bijušā profesionālā sportista – padomos!

Lasīt tālākJAUNS PRODUKTS / ĪPAŠIE PIEDĀVĀJUMI
Aija:
Mans paziņa ir pārdzīvojis sirds infarktu, bet neko nav jutis. To, ka ir bijis infarkts ir uzzinājis pēc krietna laika. Kā rīkoties šādam cilvēkam, kuram pēc pārciesta sirds infarkta, kuru pats nav jutis, pašsajūta ir normāla. Vai būtu jāveic kādi papildus izmeklējumi? Vai profilaktiskos nolūkos būtu jāsāk lietot kādi medikamenti? Aija
Oļegs Orlovs - kardiologs
Ir gadījumi, ka cilvēks ir pārcietis miokarda infarktu, bet pats par to nemaz nezin vai to neatceras. Gadās, ka miokarda infarkts ir nomaskēts ar citu problēmu (mugurkaula slimība, žultsakmeņu slimības un citas). Pilnīgi nemanāms miokarda infarkts ir iespējams pacientam ar cukura diabētu. Pirmās aizdomas par iespējami pārciestu miokarda infarktu var būt veicot EKG (elektrokardiogrāfijas) izmeklējumu. Tad tiek indicēts EHO (vizuāla ultraskaņas diagnostika) izmeklējums un VEM (veloergometrijas tests sirds elektriskas aktivitātes diagnostikai). Pēc šiem izmeklējumiem var ar ļoti lielu pārliecību pateikt, vai pacientam jau ir pārciests miokarda infarkts, vai arī pacientam ir potenciāli augsts miokarda infarksta risks. Pēc tam kardiologs runās ar pacientu jau par citu invazīvo diagnostiku.